Op voorraad
Eurol Hykrol DAZ 46
Minerale hydraulische olie HVLP, detergerend, asloos en zinkvrij.
Prijsklasse: € 332,80 tot € 936,10 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Hykrol DAZ 46 is een hydraulische olie met hoogwaardige basisoliën en speciaal geselecteerde additieven. Het is detergerend asloos en zinkvrij en heeft een sterk reinigende werking. Het is mede door zijn emulgerende eigenschappen uitermate geschikt voor gebruik in hydraulische systemen waar de kans op vervuiling door water of olie/water emulsie aanwezig is, zoals bruggen, sluizen, schepen. Het geëmulgeerde water heeft geen nadelige gevolgen voor de filtreerbaarheid en de corrosiebescherming.
Eurol Hykrol DAZ 46 is door de hoge viscositeitsindex, geschikt voor systemen die blootstaan onder sterk wisselende temperaturen of extreem hogedruk. Bovendien bezit het uitmuntende antislijtage eigenschappen én een goed luchtafscheidend vermogen.
Deze olie is uitermate geschikt voor systemen met bronzen of verzilverde componenten. Door zijn thermische- en oxidatie stabiliteit blijft deze zijn kwaliteiten behouden, zelfs na extreme belastingen. Let wel: Bij overschakeling van een zinkhoudende hydraulische olie of motorolie dient het systeem eerst gereinigd te worden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8609 kg |
|---|---|
| Inhoud | 210L, 60L |
| Segment | Agri, Industry |
| Vlampunt | 203 °C |
| Stortpunt | ‘-39 °C |
| Kleur | Amberkleurig |
| Omschrijving | Hydraulic Oil |
| Samenstelling | Mineral |
| Performance level | Daimler DBL 6721, HVLPD |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E108827_SDS.pdf |

