Op voorraad
Eurol Monograde HDS SAE 40
Minerale motorolie voor diesel motoren. Altijd voordelig te bestellen via Oliekampioen.nl
Prijsklasse: € 38,80 tot € 956,06 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol HDS SF/CF SAE 40 is speciaal ontwikkeld voor licht tot zwaar belaste benzinemotoren, dieselmotoren met en zonder turbo en stationaire motoren. Deze olie is ook geschikt voor dieselmotoren die op een hoger zwavelgehalte (tot 0,5%) lopen
Eurol HDS SF/CF SAE 40 heeft een sterk reinigend en beschermend vermogen. Hierdoor voorkomt het koolaanslag en afzettingen op de zuigers, op de kleppen en in de verbrandingsruimten. HDS SF/CF SAE 40 biedt een goede bescherming tegen slijtage, corrosie, sludge en schuimvorming, terwijl het zelfs bij hoge temperaturen stabiel blijft en olie-indikking wordt voorkomen.
HDS SF/CF SAE 40 voldoet ook aan API CF-2 hetgeen voor 2-takt dieselmotoren, in het bijzonder die van Detroit Diesel, wordt voorgeschreven. Let wel dat vanwege de aanwezigheid van zinkhoudende additieven deze olie niet aangeraden wordt voor gebruik in motoren met verzilverde onderdelen.
Bestel al jouw olieproducten voordelig en snel via Oliekampioen.nl.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,888 kg |
|---|---|
| Inhoud | 210L, 5L, 60L |
| Segment | Agri, Trucks |
| Vlampunt | 223 °C |
| Stortpunt | ‘-30 °C |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Heavy Duty Diesel Oil |
| Samenstelling | Mineral |
| Performance level | API CF-2, API SF/CF, MIL-L-2104B, MIL-L-46152B |
| Recommended for use | CCMC G2/D1 |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E101275_SDS.pdf |

