Op voorraad
Eurol Hykrol DAZ 32
Minerale hydraulische olie HVLP, detergerend, asloos en zinkvrij.
€ 343,54 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Hykrol DAZ 32 is een hydraulische olie die bestaat uit hoogwaardige basisoliën en speciaal geselecteerde additieven. Het is detergerend asloos en zinkvrij en heeft een sterk reinigende werking. Eurol Hykrol DAZ 32 is mede door zijn emulgerende eigenschappen uitermate geschikt voor gebruik in hydraulische systemen waar de kans op vervuiling door water of olie/water emulsie aanwezig is, zoals bruggen, sluizen en schepen. Het geëmulgeerde water heeft geen nadelige gevolgen voor de filtreerbaarheid en de corrosiebescherming.
Deze olie is door zijn hoge viscositeits index, geschikt voor systemen die blootstaan onder sterk wisselende temperaturen of extreem hogedruk. Bovendien bezit het uitmuntende antislijtage eigenschappen én een goed luchtafscheidend vermogen.
Eurol Hykrol DAZ 32 is uitermate geschikt voor systemen met bronzen of verzilverde componenten. Door zijn thermische- en oxidatie stabiliteit blijft deze olie zijn kwaliteiten behouden, zelfs na extreme belastingen. Let wel: Bij overschakeling van een zinkhoudende hydraulische olie of motorolie dient het systeem eerst gereinigd te worden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 51,6 kg |
|---|---|
| Inhoud | 60L |
| Segment | Agri, Industry, Trucks |
| Vlampunt | 203 °C |
| Stortpunt | ‘-39 °C |
| Kleur | Amberkleurig |
| Omschrijving | Hydraulic Oil |
| Samenstelling | Mineral |
| Performance level | Daimler DBL 6721, HVLPD |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E108829_SDS.pdf |

