Op voorraad
Eurol HPG 80W-90 GL5 LSD
Minerale transmissieolie gebaseerd op limited-slip-technologie.
Prijsklasse: € 41,14 tot € 1.391,50 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol HP Gear Oil LSD is een transmissie-olie van het API GL-5 niveau met een limited-slip toevoeging voor hypoïd asaandrijvingen en sperdifferentiëlen.
Deze bevat additieven die de overbrengingen beschermen onder de meest zware omstandigheden, zoals schokbelastingen. Door de speciale wrijvingskarakteristieken wordt het kraken, piepen en/of trillen vermeden. Bovendien heeft het een goede vloeibaarheid bij lage temperaturen waardoor de olie in alle seizoenen optimaal presteert.
HP Gear Oil LSD heeft een uitstekende stabiliteit tegen oxidatie en veroudering en tast afdichtingen niet aan. Speciale wrijvingsverbeteraars maken deze olie geschikt voor toepassing in ‘limited-slip differentiëlen’, al dan niet met lamellenkoppeling in zowel personenwagens en trucks, waarbij ondermeer hinderlijk lawaai bij het nemen van bochten vermeden wordt. Voor tractoren en andere offroad applicaties, adviseert Eurol het gebruik van de HPG LSD 2000p.
Deze transmissie-olie wordt aanbevolen voor hypoïd-overbrengingen, naaf- reducties, verdeelbakken, tandwielkasten, aftakassen en differentiëlen, waarbij API GL-5 en/of MIL-L- 2105D worden aangeraden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8866 kg |
|---|---|
| Inhoud | 20L, 210L, 5L, 60L |
| Vlampunt | 180 °C |
| Stortpunt | ‘-30 °C |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Manual Transmission Fluid |
| Performance level | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D |
| Recommended for use | ZF TE-ML 05C/12C/16E |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E110634_SDS.pdf |

