Op voorraad
Eurol ATF 1100
Volsynthetische allround Automatische Transmissie olie
Prijsklasse: € 12,04 tot € 1.252,47 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8449 kg |
|---|---|
| Inhoud | 1L, 20L, 20L BIB, 210L, 5L, 60L |
| Vlampunt | 197 °C |
| Stortpunt | ‘-48 °C |
| Kleur | Rood |
| Omschrijving | Automatic Transmission Oil |
| Recommended for use | Allison C-4 /TES 295 / TES 389, ATF 7045E, ATF 1375.4, ATF LT 71141, BMW LT-2, Caterpillar TO-2, Dexron III H, Ford Mercon, Ford Mercon V, Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C166-H, Ford WSS-M2C202-B, GM Dexron IID, GM Dexron III, Honda Z1 (except CVT), Hyundai/Mitsubishi SP, SP-II, SP-III & Dia Queen J2, Idemitsu K17, Isuzu besco ATF-II,ATF-III, JASO M 315 1A, JATCO 3100 PL 085, JWS 3309/3314/3317, MAN 339 Type Z1/V1 & Z2, Mazda M-5, Mazda M-III, MB 236.1 – 236.11, Mopar ATF 3 (MS 7176E), Mopar ATF 4 (MS-9602), Nissan Matic D, J, K, Nissan Matic W, Saab 93 165 146/147, Subaru KO410Y0700, Toyota /Lexus T, T-II, T-III, T-IV, Voith 55.6335.xx (G607), Voith G607/G1363, Volvo 1161540, Volvo 97341, VW G 052 162 A1/A2, VW G 052 990, VW G 055 025 A, ZF TE ML 03D/04D/09X 11B /14B/17C |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E113661_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E113661_SDS.pdf |

