Op voorraad
Eurol Leibaanolie 220
Hoogwaardige olie voor het smeren van leibanen, kunststof en metaal. Altijd voordelig te bestellen via Oliekampioen.nl
Prijsklasse: € 58,94 tot € 481,77 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Leibaanolie 220 is een serie nieuw ontwikkelde hoogwaardige leibaanoliën, welke worden aanbevolen voor het smeren van leibanen en geleidingen van zowel kunststof als metaal. Leibaanolie 220 heeft zeer gunstige wrijvingseigenschappen. Hierdoor wordt zelfs bij korte en langzame voedingsbeweging “stick-slip” tegengegaan en is het mogelijk nauwkeurig te werken met derhalve minder uitval.
Eurol Leibaanolie 220 heeft een uitstekend demulgerend vermogen, hetgeen de levensduur van zowel de leibaanolie en het koelmiddel verlengt, en het druipt niet af. Oxidatie- en corrosie-inhibitoren zorgen ervoor dat de olie en het machine in goede conditie blijven.
Leibaanolie 220 biedt naast een uitstekende corrosiebescherming een sterke en stabiele smeerfilm. Leibaanolie is ook geschikt voor gebruik in hydraulische- en circulatiesystemen, als kettingolie of als smering voor lopende banden.
Bestel al jouw olieproducten voordelig en snel via Oliekampioen.nl.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8925 kg |
|---|---|
| Inhoud | 5L, 60L |
| Vlampunt | 259 °C |
| Stortpunt | ‘-12 °C |
| Kleur | Amberkleurig |
| Omschrijving | Industrial |
| Performance level | Cincinnati Machine P-50, DIN 51 502 CGLP, DIN 51524/2 (HLP), GM LS-2 |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E121492_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E121492_SDS.pdf |

