Op voorraad
Eurol Compressor Oil 68
Asloze minerale compressorolie.
Prijsklasse: € 15,00 tot € 430,95 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Compressor Oil 68 is een asloze minerale compressorolie die slijtage tot een minimum beperkt. De olie biedt door het lage stolpunt, de anti-slijtage eigenschappen en uitstekende oxidatie stabiliteit, een bedrijfszekere werking van de compressor in alle omstandigheden. Water wordt snel afgescheiden en blokkeert de filters niet.
Het beschermt de compressor uitstekend tegen corrosie. Daarnaast biedt het grote weerstand tegen schuimvorming en is het niet agressief voor afdichtingsmaterialen.Compressor Oil 68 geeft schone prestaties, voorkomt opbouw van koolstof en toont lage frictie eigenschappen. Deze thermisch stabiele olie heeft een maximale uitlaattemperatuur van 220°C.
Compressor Oil 68 kan ook ingezet worden als asloze hydraulische olie met performance level DIN 51524 part 2. Het laat uitstekende resultaten zien in oxidatie testen en in slijtagetesten en kan in zware omstandigheden worden ingezet. Compressor Oil 68 kan worden ingezet in mobiele en stationaire compressoren: centrifugaal, zuiger, schroef en schotten.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8713 kg |
|---|---|
| Inhoud | 1L, 5L, 60L |
| Vlampunt | 224 °C |
| Stortpunt | ‘-24 °C |
| Kleur | Amberkleurig |
| Omschrijving | Industrial |
| Performance level | AFNOR NF E 48-603 (HM), Bosch Rexroth RE 90220, Cincinnati Milacron P69, Denison HF-0/HF-1/HF-2, DIN 51506: VBL/VCL/VDL, DIN 51524/2 (HLP), ISO 11158: HM, ISO 6743/4: HM, ISO-L-DAA/DAB/DAG/DAH, SEB 181 222, SS 155434, US Steel 126/127/136 |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E118840_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E118840_SDS.pdf |

