Op voorraad
Eurol CVT 1304
Volsynthetische transmissieolie voor CVT’s.
Prijsklasse: € 13,55 tot € 1.558,48 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol CVT 1304 is een volsynthetische transmissieolie voor de smering van moderne Continue Variabele Transmissies (CVT’s). Eurol CVT 1304 kan worden toegepast in CVT’s, die onder Performance worden weergegeven.
De olie biedt onder de meest uiteenlopende omstandigheden een optimale bescherming van de CVT, zonder dat er onnodig slippen optreedt. Eurol CVT 1304 beschermt de metalen onderdelen tegen slijtage en corrosie en voorkomt hinderlijke vibraties. Door de speciale additievering heeft deze olie een duurzame kwaliteit, zelfs bij voortdurend zware belastingen.
Eurol CVT 1304 is zodanig samengesteld dat luchtinslag en schuimen geminimaliseerd wordt, zodat een optimale smering gewaarborgd blijft.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8493 kg |
|---|---|
| Inhoud | 1L, 20L, 210L, 60L |
| Vlampunt | 170 °C |
| Stortpunt | ‘-42 °C |
| Kleur | Amberkleurig |
| Omschrijving | Automatic Transmission Oil |
| Recommended for use | BMW 83 22 0 136 376, BMW 83 22 0 429 154, Chrysler CVTF 4, CVT EZL 799 A, DAIHATSU AMIX CVT FLUID DC, Daihatsu CVTF DFE, Daihatsu/Suzuki TC, DEX-CVT, Dia Queen CVTF J1, Dia Queen CVTF J4, Elf Matic CVT, EZL-799, Ford CVT23, Ford WSS-M2C928-A, Honda HCF-2, Honda HMMF, MB 236.20, Mopar CVTF 4, Nissan NS-1, Nissan NS-2, Nissan NS-3, Subaru Lineartronic CVTF, Suzuki CVT Green 1, Suzuki CVTF Green 2, Suzuki NS-2, Toyota CVT FE, Toyota CVT TC, VW G 052 180, VW G 052 516 |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E113663_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E113663_SDS.pdf |

