Op voorraad
Eurol Cutting Fluid ST
Minerale snijolie voor het verspanen van moeilijk bewerkbare staalsoorten. Altijd voordelig te bestellen via Oliekampioen.nl
€ 515,94 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Snijolie ST is een snijolie op basis van minerale oliën met uitstekende Extreem Pressure eigenschappen. Het is bij uitstek geschikt voor de verspaning van moeilijk bewerkbare, hoogwaardige staalsoorten. Eurol Snijolie ST bevat stoffen die onder invloed van hoge drukken een semi-vaste smeerfilm met een zeer hoog drukopnemend vermogen vormen.
Dit voorkomt aaneen lassen van spaan en spaanvlak. Eurol Snijolie ST hecht sterk aan het werkstuk, waardoor het bijzonder geschikt is voor draadsnijden, frezen tandwielsteken en dieptrekken. “N.B.: Eurol® Snijolie ST kan koper (legeringen) verkleuren.
Bestel al jouw olieproducten voordelig en snel via Oliekampioen.nl.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,9053 kg |
|---|---|
| Inhoud | 5L, 60L |
| Vlampunt | 164 °C |
| Stortpunt | ‘-33 °C |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Industrial |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E120540_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E120540_SDS.pdf |

