Op voorraad
Eurol Chainsaw Oil AK 100
Mineraal sterk hechtende kettingzaagolie. Altijd voordelig te bestellen via Oliekampioen.nl
Prijsklasse: € 9,08 tot € 712,21 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Chainsaw Oil AK 100 is samengesteld uit hoogwaardige minerale basisoliën met daaraan toegevoegd, speciale additieven die ervoor zorgen dat de olie een grote kleefkracht heeft. Kettingzaagolie AK 100 wordt aanbevolen voor de smering van zowel motorkettingzagen alsook voor elektrisch aangedreven kettingzagen.
Kettingzaagolie AK 100 penetreert diep in de schalmen, druipt of spat niet van de ketting en voorkomt onnodig vuil-, stof- en zandophoping rond de aandrijving. Verder wordt de ketting door deze olie tegen corrosie beschermd.
Bestel al jouw olieproducten voordelig en snel via Oliekampioen.nl.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8773 kg |
|---|---|
| Inhoud | 1L, 20L, 210L, 5L, 60L |
| Vlampunt | 233 °C |
| Stortpunt | ‘-12 °C |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Agri Oil |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E125451_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E125451_SDS.pdf |

