Op voorraad
Eurol Nautic Gear Outboard
Minerale transmissieolie voor buitenboordmotoren en staartstukken.
€ 6,61 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Nautic Line Outboard Gear Oil is een transmissie-olie gebaseerd op de modernste fosfor-zwaveltechnologie. Deze additieven-technologie beschermt de transmissie tegen metaal-op-metaalcontact onder de meest zware omstandigheden, zelfs bij zware schokbelastingen. De olie bevat additieven die een dun filmlaagje op de oppervlakken achterlaten en daardoor corrosie voorkomen.
Nautic Line Outboard Gear Oil heeft een uitstekende stabiliteit tegen oxidatie en veroudering en tast afdichtingen niet aan. Verder bevat het speciale additieven die de olie en het materieel beschermt tegen ongewenst ingeslopen water. Het wordt aanbevolen voor transmissies en overbrengingen van buitenboordmotoren en staartstukaandrijvingen
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8833 kg |
|---|---|
| Inhoud | 300ML |
| Vlampunt | 193 °C |
| Stortpunt | ‘-33 °C |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Manual Transmission Fluid |
| Performance level | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D |
| Recommended for use | Mack GO-G |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E130630_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_8712569000705_SDS.pdf |

