Op voorraad
Eurol Supreme Classic 10W-40
Minerale motorolie speciaal ontwikkeld voor klassieke auto’s.
€ 41,60 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Supreme Classic 10W-40 is een minerale motorolie speciaal ontwikkeld voor klassieke auto’s. Deze motorolie is speciaal verrijkt met Zinc dialkyldithiophosphates (ZDDP). Deze fosfor-zink verbinding zorgt voor een extra bescherming van vlakke klepstoters en glijlagers.
Eurol Supreme Classic 10W-40 is geschikt voor benzine- en dieselmotoren tussen 1950 en 1994 uitgevoerd zonder SCR (Selectieve katalytische reductie) of DPF (Diesel Particulate filter) / GPF (Gasoline Particulate Filter). De motorolie zorgt voor een gemakkelijke start en kan het hele jaar door gebruikt worden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,874 kg |
|---|---|
| Inhoud | 5L |
| Segment | Motors |
| Vlampunt | 209 °C |
| Stortpunt | ‘-30 °C |
| As met zwavel | 4739 cP |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Motor Cycle Oil |
| Samenstelling | Mineral |
| Performance level | API SF/CF, MIL-L-2104B, MIL-L-46152B |
| Recommended for use | CCMC G2/D1 |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E100256_SDS.pdf |

