Op voorraad
Eurol Thinner
Oplos- en verdunningsmiddel voor verf op oliebasis.
Prijsklasse: € 7,60 tot € 35,63 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,85 kg |
|---|---|
| Inhoud | 1L, 5L |
| Segment | Cleaning |
| Vlampunt | 21 °C |
| Stortpunt | ‘-36 °C |
| Kleur | Kleurloos |
| Omschrijving | Cleaning |
| Samenstelling | Other |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E303110_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E303110_SDS.pdf |

