Op voorraad
Eurol TurboCat 10W-40
Universele semi-synthetische Motorolie.
Prijsklasse: € 28,81 tot € 798,12 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Turbocat 10W-40 is een semi-synthetische motorolie die geschikt is voor zowel benzine- als dieselmotoren in personenauto’s en lichte bedrijfswagens. Deze olie zorgt voor een probleemloze start, zelfs bij lage temperaturen, en biedt een uitstekende smering bij hoge temperaturen.
Dankzij het toegepaste additievenpakket zorgt Eurol Turbocat 10W-40 ervoor dat de motor probleemloos functioneert. Bovendien kan er brandstof worden bespaard en kan de uitstoot worden beperkt. Door de unieke samenstelling zijn de verdampingsverliezen minimaal.
Turbocat 10W-40 heeft uitstekende eigenschappen op het gebied van anti-slijtage, anti-schuim en anti-corrosie. Samen met de reinigende en dispenserende eigenschappen zorgt deze olie voor een schone en betrouwbare motor. Vanwege de bestendigheid tegen hoge temperaturen en oxidatie behoudt Turbocat 10W-40 zijn kwaliteit en wordt het niet dikker na verloop van tijd.
Voordelen Eurol Turbocat 10W-40
- Geschikt voor zowel benzine- als dieselmotoren in personenauto’s en lichte bedrijfswagens.
- Probleemloze start, zelfs bij lage temperaturen.
- Uitstekende smering bij hoge temperaturen.
- Bespaart brandstof en beperkt de uitstoot.
- Uitstekende eigenschappen op het gebied van anti-slijtage, anti-schuim en anti-corrosie.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8614 kg |
|---|---|
| Inhoud | 20L, 210L, 5L, 60L |
| Segment | Cars & Vans |
| Vlampunt | 206 °C |
| Stortpunt | ‘-39 °C |
| As met zwavel | 5540 cP |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Passenger Car Motor Oil |
| Samenstelling | Semi-synthetic |
| Performance level | ACEA A3/B3, API SL/CF |
| Recommended for use | MB 229.1, VW 501.01, VW 505.00 |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E100114_SDS.pdf |

