Op voorraad
Eurol Turbosyn 15W-50
Semi-synthetische motorolie universeel inzetbaar.
Prijsklasse: € 30,88 tot € 367,94 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Turbosyn 15W-50 is een semi-synthetische motorolie die universeel inzetbaar is in benzine- en dieselmotoren in personen- wagens en lichte bedrijfswagens. Deze olie zorgt voor een probleemloze start, ook bij lage temperaturen en biedt een uitstekende smeerfilm bij hoge temperaturen.
Door het aangepaste additievenpakket zorgt deze olie voor een probleemloos functioneren van de motor, waarbij bovendien brandstof bespaard kan worden en de uitstoot beperkt kan worden. Door de unieke samenstelling zijn de verdampingsverliezen klein.
Turbosyn 15W-50 bezit uitstekende anti-slijtage, anti-schuim en anti-corrosie eigenschappen. Samen met de detergerende en dispergerende eigenschappen zorgt deze olie voor een schone en bedrijfszekere motor. Door zijn bestendigheid tegen hoge temperaturen en oxidatie zal Eurol Turbosyn 15W-50 haar kwaliteit behouden en niet indikken.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,866 kg |
|---|---|
| Inhoud | 4L, 60L |
| Segment | Cars & Vans |
| Vlampunt | 206 °C |
| Stortpunt | ‘-36 °C |
| As met zwavel | 4288 cP |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Passenger Car Motor Oil |
| Samenstelling | Semi-synthetic |
| Performance level | API SL/CF |
| Recommended for use | ACEA A3/B4, MB 229.1, VW 500.00, VW 501.01, VW 505.00 |
| veligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E100039_SDS.pdf |

