Op voorraad
Eurol Multisept ISO 320
Minerale olie voor gebruik in industriële tandwielkast-overbrengingen.
Prijsklasse: € 35,63 tot € 897,82 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Multisept EP 320 is een tandwielkastolie speciaal ontwikkeld voor industriële toepassingen zoals de badsmering van zwaar en/of stotend belaste tand- en wormwieloverbrengingen, circulatiesmering en vernevelingssmering.
De olie is een zogenaamd Mild EP (Extreem Pressure) olie met een groot drukopnemend vermogen, waardoor plotselinge piekbelastingen uitstekend worden opgevangen.
Daarnaast zorgt Multisept EP 320 ervoor dat metalen onderdelen (ook bontmetalen) niet roesten of corroderen, zelfs als er water in het systeem is geslopen. Het water wordt door deze olie vrij snel afgescheiden. Door de goede verdraagzaamheid met gangbare rubbersoorten, wordt de achteruitgang of het zwellen van de afdichtingsmaterialen voorkomen.
Multisept EP 320 biedt zeer goede weerstand tegen oxidatie, verlengt de levensduur van de tandwielen, heeft een geringe neiging tot schuimvorming en heeft zeer goede anti-slijtage eigenschappen. Afzettingen en sludgevorming worden met deze olie vermeden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8974 kg |
|---|---|
| Inhoud | 210L, 5L, 60L |
| Vlampunt | 274 °C |
| Stortpunt | ‘-24 °C |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Industrial |
| Performance level | AGMA 9005/E02, AISE (US Steel) 224, David Brown S1.53.101, DIN 51517/3 (CLP) |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E115550_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E115550_SDS.pdf |

