Op voorraad
Eurol Syntence 5W-30
Volsynthetische motorolie VW 504.00 / 507.00; MB 229.51.
Prijsklasse: € 9,98 tot € 1.153,37 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Voordelen Eurol Syntence 5W-30
- Uiterst snelle opbouw van een stabiele smeerfilm bij koude start.
- Behoudt stabiliteit en smering bij hoge bedrijfstemperaturen, waardoor slijtage en motorschade worden verminderd.
- Geschikt voor voertuigen van de VAG-groep (Volkswagen, Audi, Seat en Skoda).
- Voldoet aan VW-specificaties 504.00 en 507.00, en oudere VW-specificaties.
- Voldoet aan MB 229.51-specificatie, geschikt voor Mercedes-voertuigen.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8504 kg |
|---|---|
| Inhoud | 1L, 20L, 20L BIB, 210L, 5L, 60L |
| Segment | Cars & Vans |
| Vlampunt | 207 °C |
| Stortpunt | ‘-42 °C |
| As met zwavel | 5590 cP |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Passenger Car Motor Oil |
| Samenstelling | Fully synthetic |
| Performance level | ACEA C3, API SN, BMW Longlife-04, Porsche C30 |
| Recommended for use | Fiat 9.55535-S3 |
| ip-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E100062_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E100062_SDS.pdf |

