Op voorraad
Eurol Universal Gear Oil
Versnellingsbakolie voor de meest voorkomende brommers.
€ 5,63 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol versnellingsbakolie is een serie oliën voor het perfect smeren van de meest voorkomende brommers. Eurol Versnellingsbakolie zorgt voor probleemloos schakelen in transmissies met rechte of schuine vertanding.
Deze olie heeft een hoge viscositeits index die ervoor zorgt dat tandwielen zowel bij lage temperaturen als bij hoge temperaturen optimaal beschermd worden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8844 kg |
|---|---|
| Inhoud | 350ML |
| Vlampunt | 222 °C |
| Stortpunt | ‘-30 °C |
| Kleur | Amberkleurig |
| Omschrijving | Manual Transmission Fluid |
| Performance level | AFNOR NF E 48-603 (HL), AFNOR NF E 48-603 (HM), Bosch Rexroth RE 90220, CETOP RP 91 H (HM), Denison Filterability TP 02100, DIN 51524/1 (HL), DIN 51524/2 (HLP), Hoesch HWN 2333, SEB 181 222, Sperry Vickers I-286-S, Sperry Vickers M-2950-S, SS 155434, Thyssen TH N-25613 2, U.S. Steel 126, U.S. Steel 127, VDMA 24318 |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E126105_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E126105_SDS.pdf |

