Op voorraad
Eurol Remvloeistof DOT 5 Silic
Siliconen remvloeistof voor oldtimers/go-karts/Harley Davidson
Prijsklasse: € 17,13 tot € 1.755,32 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Remvloeistof DOT 5 is een remvloeistof op siliconenbasis. Het heeft een brede temperatuurrange van -40°C tot over 260°C en geeft een optimale werking van het remsysteem bij lage temperaturen. Eurol Remvloeistof DOT 5 kan veilig worden toegepast in hydraulische rem- en koppelingsystemen van auto’s, (race)motorfietsen (Harley Davidson), karts, oldtimers en industriële toepassingen.
Eurol Remvloeistof DOT 5 helpt corrosie voorkomen en geeft uitstekende smering aan rubber afdichtingen en metalen en het verlengt de levensduur van het remsysteem. N.B.: De oude remvloeistof grondig uit het systeem verwijderen. Eurol Remvloeistof DOT 5 nooit met andere remvloeistoffen vermengen. Eurol Remvloeistof DOT 5 is niet geschikt voor Citroën automobielen.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,95 kg |
|---|---|
| Inhoud | 1L, 250ML, 60L |
| Segment | Agri, Bicycle, Cars & Vans, Motors, Trucks |
| Vlampunt | 150 °C |
| Stortpunt | ‘-36 °C |
| Kleur | Paars |
| Omschrijving | Brake Fluid |
| Samenstelling | Other |
| Performance level | FMVSS 116 DOT 5, MIL 46176 |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E801550_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E801550_SDS.pdf |

