Op voorraad
Eurol Cablelube 88
Synthetisch smeermiddel dat kabels beschermt tegen slijtage en corrosie.
€ 12,04 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Cablelube 88 is een synthetisch kabelsmeermiddel dat speciaal is ontwikkeld om diep in de kabel door te dringen en zo een volledige bescherming te realiseren. Het bevat een oplosmiddel dat ervoor zorgt dat het product makkelijk aangebracht kan worden en daarna verdampt om een beschermende laag achter te laten tussen de afzonderlijke strengen van de kabel.
Cablelube 88 biedt de kabel roest- en corrosiewerende eigenschappen onder vochtige omstandigheden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8452 kg |
|---|---|
| Inhoud | 1L |
| Vlampunt | 104 °C |
| Stortpunt | ‘-18 °C |
| Kleur | Kleurloos |
| Omschrijving | Industrial |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E123475_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E123475_SDS.pdf |

