Op voorraad
Over het product
Eurol Compressor Oil 46 is een asloze minerale compressorolie met anti-wear eigenschappen waardoor slijtage tot een minimum wordt beperkt. Dit product biedt door het lage stolpunt, de anti-slijtage eigenschappen en uitstekende oxidatie stabiliteit, een bedrijfszekere werking van de compressor in alle omstandigheden.
Water wordt snel afgescheiden en blokkeert de filters niet. Compressor Oil 46 beschermt de compressor uitstekend tegen corrosie. Daarnaast biedt het grote weerstand tegen schuimvorming en is het niet agressief voor afdichtingsmaterialen. Eurol Compressor Oil 46 geeft schone prestaties, voorkomt opbouw van koolstof en toont lage frictie eigenschappen. Deze thermisch stabiele olie heeft een maximale uitlaattemperatuur van 220°C.
Compressor Oil 46 kan ook ingezet worden als asloze hydraulische olie met performance level DIN 51524 part 2.Compressor Oil 46 heeft uitstekende resultaten in oxidatie testen (Pneurop, TOST) als ook in slijtagetesten (4-ball, FZG) en kan in zware omstandigheden worden ingezet. Compressor Oil 46 kan gebruikt worden in mobiele en stationaire compressoren (centrifugaal, zuiger, schroef, schotten).
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8578 kg |
|---|---|
| Inhoud | 20L |
| Vlampunt | 209 °C |
| Stortpunt | ‘-39 °C |
| Kleur | Amberkleurig |
| Omschrijving | Industrial |
| Performance level | AFNOR NF E 48-603 (HM), Bosch Rexroth RE 90220, Cincinnati Milacron P70, Denison HF-0/HF-1/HF-2, DIN 51506: VBL/VCL/VDL, DIN 51524/2 (HLP), ISO 11158: HM, ISO 6743/4: HM, ISO-L-DAA/DAB/DAG/DAH, SEB 181 222, SS 155434, US Steel 126/127/136 |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E118871_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E118871_SDS.pdf |

