Op voorraad
Eurol Fullsyntic Compressor olie 100
Volsynthetische compressorolie.
€ 929,64 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Full Synthetic Compressorolie ISO-VG 100 is een volsynthetische olie, speciaal ontwikkeld voor de smering van roterende oliegekoelde compressoren (ISO-VG 32, 46 en 100) waaronder de zeer kritische Hydrovane compressoren, alsmede voor zuigercompressoren (ISO-VG 100) en vacuumpompen. Deze olie kan worden toegepast in een zeer breed temperatuurgebied (-20 tot 205°C) is thermisch- en oxidatiestabiel.
De olie voorkomt slijtage, en vorming van sludge en koolaanslag door de toepassing van een volsynthetische basisolie gecombineerd met effektieve additieven, waardoor verversingsintervallen tot een veelvoud verlengd kunnen worden.
Full Synthetic Compressorolie ISO-VG 100 biedt goede koeling en afdichting en is in staat water op een snelle manier af te scheiden (demulgering). Mede door de geringe verdamping van de olie is het olieverbruik en het risico van indikking of afzettingen tot een minimum teruggebracht. Verder is de olie voorzien van hoogwaardige anti-slijtage additieven en anti-schuim dopes én roest- en corrosie-inhibitoren.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8668 kg |
|---|---|
| Inhoud | 60L |
| Vlampunt | 204 °C |
| Stortpunt | ‘-45 °C |
| Kleur | Amberkleurig |
| Omschrijving | Industrial |
| Performance level | DIN 51506: VDL, DIN 51524/2 (HLP), GM LJ, SAE Ms1003-2 |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E118868_PI.pdf |

