Op voorraad
Eurol Multisept EP ISO 460
Minerale olie voor gebruik in industriële tandwielkast-overbrengingen.
Prijsklasse: € 36,00 tot € 1.083,56 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Multisept EP (EP = extreme pressure) 460 is een tandwielkastolie die speciaal is ontwikkeld voor zware industriële toepassingen, speciaal voor zwaar en/of stotend belaste tand- en wormwieloverbrengingen, circulatiesmering en vernevelingssmering. De olie kan extreem goed tegen hogedruk, waardoor piekbelastingen uitstekend worden opgevangen Daarnaast voorkomt de olie dat metalen onderdelen en bontmetalen gaan roesten en corroderen, zelfs als er water in het systeem is geslopen. Het water wordt door deze olie vrij snel afgescheiden. Door de goede verdraagzaamheid met gangbare rubbersoorten, wordt de achteruitgang of het zwellen van de afdichtingsmaterialen voorkomen.
Kortom: Eurol Multisept EP 460 biedt zeer goede weerstand tegen oxidatie, verlengt de levensduur van de tandwielen, heeft een geringe neiging tot schuimvorming en heeft zeer goede anti-slijtage eigenschappen. Afzettingen en sludgevorming worden met deze olie vermeden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,9015 kg |
|---|---|
| Inhoud | 210L, 5L, 60L |
| Vlampunt | 299 °C |
| Stortpunt | ‘-18 °C |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Industrial |
| Performance level | AGMA 9005/E02, AISE (US Steel) 224, David Brown S1.53.101, DIN 51517/3 (CLP) |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E115551_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E115551_SDS.pdf |

