Op voorraad
Eurol Multisept ISO 150
Minerale olie voor gebruik in industriële tandwielkast-overbrengingen.
Prijsklasse: € 35,15 tot € 837,93 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Multisept EP ISO-VG 150 is een tandwielkastolie speciaal ontwikkeld voor industriële toepassingen zoals de badsmering van zwaar en/of stotend belaste tand- en wormwieloverbrengingen, circulatiesmering en vernevelingssmering.
Het is een ‘mild extreem pressure’ olie met een groot drukopnemend vermogen (EP) waardoor plotselinge piekbelastingen uitstekend worden opgevangen. Eurol Multisept EP ISO-VG 150 behoedt de metalen onderdelen en bontmetalen voor roest en corrosie, zelfs als er water in het systeem is geslopen. Het water wordt door deze olie vrij snel afgescheiden. Door de goede verdraagzaamheid met gangbare rubbersoorten, wordt de achteruitgang of het zwellen van de afdichtingsmaterialen voorkomen.
Deze olie biedt zeer goede weerstand tegen oxidatie, verlengt de levensduur van de tandwielen, heeft een geringe neiging tot schuimvorming en heeft zeer goede anti-slijtage eigenschappen. Afzettingen en sludgevorming worden met deze olie vermeden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,884 kg |
|---|---|
| Inhoud | 210L, 5L, 60L |
| Vlampunt | 247 °C |
| Stortpunt | ‘-24 °C |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Industrial |
| Performance level | AGMA 9005/E02, AISE (US Steel) 224, David Brown S1.53.101, DIN 51517/3 (CLP) |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E115530_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E115530_SDS.pdf |

