Op voorraad
Eurol Multisept EP ISO 680
Minerale olie voor gebruik in industriële tandwielkast-overbrengingen.
Prijsklasse: € 38,30 tot € 396,03 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Multisept EP ISO 680 is een tandwielkastolie die speciaal is ontwikkeld voor industriële toepassingen zoals de badsmering van zwaar of stotend belaste tand- en wormwiel-overbrengingen, circulatiesmering en vernevelingssmering. Dit is een zogenaamd Mild EP (Extreem Pressure) olie met een groot drukopnemend vermogen waardoor plotselinge piekbelastingen uitstekend worden opgevangen.
Multisept EP ISO 680 voorkomt dat metalen onderdelen, ook de bontmetalen, roesten en coroderen, zelfs als er water in het systeem is geslopen. Het water wordt door deze olie vrij snel afgescheiden. Door de goede verdraagzaamheid met gangbare rubbersoorten, wordt de achteruitgang of het zwellen van de afdichtingsmaterialen voorkomen. De olie biedt zeer goede weerstand tegen oxidatie, verlengt de levensduur van de tandwielen, heeft een geringe neiging tot schuimvorming en heeft zeer goede anti-slijtage eigenschappen. Afzettingen en sludgevorming worden met deze olie vermeden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,9017 kg |
|---|---|
| Inhoud | 5L, 60L |
| Vlampunt | 219 °C |
| Stortpunt | ‘-18 °C |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Industrial |
| Performance level | AGMA 9005/E02, AISE (US Steel) 224, David Brown S1.53.101, DIN 51517/3 (CLP) |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E115565_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E115565_SDS.pdf |

