Op voorraad
Over het product
Eurol Naaimachine olie is een zuurvrij smeermiddel op basis van paraffinische olie. Eurol Naaimachine olie smeert alle kwetsbare onderdelen van de naaimachine. Deze olie veroorzaakt geen vlekken in textiel.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,85 kg |
|---|---|
| Inhoud | 100ML |
| Vlampunt | 180 °C |
| Stortpunt | ‘-12 °C |
| Kleur | Kleurloos |
| Omschrijving | Industrial |
| Performance level | 21 CFR 178.3620 (a), FDA 21 CFR 172.878 |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E127220_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E127220_SDS.pdf |

