Op voorraad
Over het product
Eurol Slideway Oil 32 is een serie nieuw ontwikkelde hoogwaardige leibaanoliën, die worden aanbevolen voor het smeren van leibanen en geleidingen van zowel kunststof als metaal. Deze olie heeft zeer gunstige wrijvingseigenschappen. Hierdoor wordt zelfs bij korte en langzame voedingsbeweging ‘stick-slip’ tegengegaan en is het mogelijk nauwkeurig te werken met derhalve minder uitval. Eurol Leibaanolie 32 heeft een uitstekend demulgerend vermogen, dat de levensduur van zowel de leibaanolie en het koelmiddel verlengt. Bovendien druipt het niet af. Oxidatie- en corrosie-inhibitoren zorgen ervoor dat de olie en het machine in goede conditie blijven.
Eurol Leibaanolie 32 biedt naast een uitstekende corrosiebescherming een sterke en stabiele smeerfilm. Het is ook geschikt voor gebruik in hydraulische- en circulatiesystemen, als kettingolie of als smering voor lopende banden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 60 kg |
|---|---|
| Inhoud | 60L |
| Vlampunt | 187 °C |
| Stortpunt | ‘-9 °C |
| Kleur | Amberkleurig |
| Omschrijving | Industrial |
| Performance level | Cincinnati Machine P-53, DIN 51 502 CGLP, DIN 51524/2 (HLP), GM LS-2 |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E121486_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E121486_SDS.pdf |

