Op voorraad
Over het product
Eurol Telmac 46S is een compressorolie met een demulgerend vermogen dat op de dagelijkse praktijk is afgestemd. Dit houdt in dat grotere hoeveelheden condenswater geen stabiele emulsie kunnen vormen met de olie. Kleinere hoeveelheden water en verontreinigingen worden gedispergeerd. Zo worden storingen in de regelapparatuur als gevolg van lakachtige oxidatieproducten en vuil voorkomen.
De compressorolie bevat een actieve anti-corrosietoevoeging, die in combinatie met de demulgerende werking van de olie, de machine zeer goed beschermt tegen corrosie. Toepassingen: Schroef- en schotten- compressoren.
Telmac 46 S is goed resistent tegen oxidatie of veroudering, die kan optreden door intensief contact met lucht bij verhoogde temperatuur. Door anti-schuim-additieven heeft de olie een sterke weerstand tegen schuimvorming en een goede afscheiding van lucht. Verontreinigingen in de vorm van fijne stofdeeltjes hebben nauwelijks invloed op deze schuimwerende eigenschappen.
Telmac 46 S beschermt de compressor, door een effectief werkend anti-slijtage-additief, zeer goed tegen slijtage. Deze olie geeft uitstekende resultaten in zowel oxidatie testen (Pneurop, TOST) als in slijtagetesten (4-ball, FZG) en vormt bijna geen afzettingen in de meest zware omstandigheden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8578 kg |
|---|---|
| Inhoud | 20L |
| Vlampunt | 209 °C |
| Stortpunt | ‘-39 °C |
| Kleur | Amberkleurig |
| Omschrijving | Industrial |
| Performance level | AFNOR NF E 48-603 (HM), Bosch Rexroth RE 90220, Cincinnati Milacron P70, Denison HF-0/HF-1/HF-2, DIN 51506: VBL/VCL/VDL, DIN 51524/2 (HLP), ISO 11158: HM, ISO 6743/4: HM, ISO-L-DAA/DAB/DAG/DAH, SEB 181 222, SS 155434, US Steel 126/127/136 |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E118871_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E118871_SDS.pdf |

