Op voorraad
Eurol Ultrance ECO 0W-20
Brandstofbesparende volsynthetische olie voor benzine- en dieselmotoren.
Prijsklasse: € 12,04 tot € 1.466,52 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Ultrance ECO 0W-20 is een volledig synthetische motorolie met een mid SAPS (Sulfated Ash, Phosphorus, en Sulfur) samenstelling. Deze olie is speciaal ontwikkeld voor gebruik in personenauto’s, bestelwagens en SUV’s die zijn uitgerust met nabehandelingsapparaten, zoals roetfilters, en die wel of geen turbo hebben.
De 0W-20 viscositeitsklasse geeft aan dat deze olie uitstekende vloeibaarheid heeft bij lage temperaturen, waardoor de motor gemakkelijk start en snel wordt gesmeerd, zelfs in koude weersomstandigheden. Daarnaast bieden de synthetische basisoliën die in deze olie worden gebruikt verbeterde weerstand tegen oxidatie, thermische afbraak en viscositeitsverlies. Hierdoor wordt optimale bescherming en prestatie van de motor gegarandeerd, zelfs onder hoge temperaturen.
Een opvallende eigenschap van Eurol Ultrance ECO 0W-20 is de mogelijkheid om Low Speed Pre Ignition (LSPI) gebeurtenissen tot een minimum te beperken. LSPI is een fenomeen dat kan optreden in sommige moderne turbo-benzinemotoren, waarbij abnormale verbranding kan leiden tot motorschade. De formulering van deze motorolie bevat additieven en eigenschappen die helpen om de kans op LSPI te verminderen, waardoor de motor beschermd wordt tegen mogelijke schade.
Voordelen Eurol Ultrance Eco 0W-20
- Volledig synthetische motorolie voor optimale prestaties en bescherming van de motor.
- Overstijgt de specificatielimieten van verschillende autofabrikanten.
- Breed toepasbaar in personenauto’s, bestelwagens en SUV’s met of zonder turbo.
- Minimaliseert Low Speed Pre Ignition (LSPI) gebeurtenissen, waardoor de motor beschermd wordt tegen schade.
- Uitstekende vloeibaarheid bij lage temperaturen voor gemakkelijke starts en snelle smering, zelfs in koude weersomstandigheden.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8421 kg |
|---|---|
| Inhoud | 1L, 20L BIB, 210L, 5L, 60L |
| Segment | Cars & Vans |
| Vlampunt | 227 °C |
| Stortpunt | ‘-45 °C |
| As met zwavel | 5687 cP |
| Kleur | Amberkleurig |
| Omschrijving | Passenger Car Motor Oil |
| Samenstelling | Fully synthetic |
| Performance level | ACEA C5, API SN |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E100036_SDS.pdf |

