Op voorraad
Eurol Harley 20W-50
Minerale motorolie speciaal ontwikkeld voor Harley Davidson motorfietsen.
Prijsklasse: € 11,97 tot € 1.146,48 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Harley Davidson olie is speciaal ontwikkeld voor Harley Davidson motoren. Het is samengesteld uit speciale basisoliën en additieven die het olieverbruik tot een minimum reduceren. Deze olie wordt reeds jaren met succes toegepast voor de smering van Harley Davidson motoren.
Deze olie is bestand tegen zware schokbelastingen en biedt goede weerstand tegen corrosie en oxidatie zodat slijtage tot een minimum wordt beperkt. Kortom een robuuste olie die perfect smeert en de Harley Davidson jarenlang mee laat gaan.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,875 kg |
|---|---|
| Inhoud | 1L, 210L, 4L, 60L |
| Segment | Motors |
| Vlampunt | 218 °C |
| Stortpunt | ‘-39 °C |
| As met zwavel | 4305 cP |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Motor Cycle Oil |
| Samenstelling | Mineral |
| Performance level | API SG, JASO MA, JASO MA2 |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E100390_SDS.pdf |

