Op voorraad
Eurol Syntence LV 0W-20
VW 508.00/509.00 “blue” olie voor specifieke motoren van de Volkswagen Group.
Prijsklasse: € 12,54 tot € 584,38 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Syntence LV 0W-20 is een langlevende olie op basis van PAO (poly-alpha-olefine) die geschikt is voor benzine- en dieselmotoren van Volkswagen, Audi, Skoda en Seat, waar de VW 508.00/509.00 specificatie vereist is. Eurol Syntence LV 0W-20 zorgt ervoor dat de motor onder zware omstandigheden, zoals snelweg- en stadsverkeer, optimaal presteert vanwege het speciaal samengestelde additievenpakket.
Bovendien kan het gebruik van Syntence LV 0W-20 leiden tot een brandstofbesparing van minimaal 4% (in vergelijking met een SAE 15W-40 referentieolie) en een vermindering van de uitstoot. Deze olie heeft ook lage verdampingseigenschappen, waardoor het olieverbruik tot een minimum beperkt wordt.
Syntence LV 0W-20 zal formeel worden goedgekeurd voor de VW 508.00/509.00 specificatie, evenals voor de fabrieksspecifieke VW TL 52577. Deze 0W-20 formulering is alleen geldig voor deze twee VW-specificaties, hoewel het mogelijk in de toekomst ook geschikt kan worden voor de Porsche C20-specificatie.
Syntence LV 0W-20 mag niet worden gebruikt in toepassingen waar de vorige VW-specificaties vereist zijn. Het wordt aanbevolen voor de nieuwe EA888 Gen III 2.0 TFSI 140 KW, VW 1.5 TSI 96 KW/110KW en EA897 Gen I 3.0 TDI CR 160 KW Volkswagen/Audi-motoren. Naar verwachting zullen binnenkort 15 tot 20 motoren geïntroduceerd worden, die 50% van de VW-productie zullen beslaan, inclusief de merken Audi, Skoda en Seat.
Voordelen Eurol Syntence LV 0W-20
- Eurol Syntence LV 0W-20 is geschikt voor zowel benzine- als dieselmotoren van Volkswagen, Audi, Skoda en Seat, waar de VW 508.00/509.00 specificatie vereist is.
- Het speciaal samengestelde additievenpakket zorgt ervoor dat de motor optimaal presteert, zelfs onder zware omstandigheden zoals autoweg- en stadsverkeer.
- Het gebruik van Syntence LV 0W-20 kan leiden tot een brandstofbesparing van minimaal 4% in vergelijking met een SAE 15W-40 referentieolie.
- Deze olie draagt bij aan emissiereductie, waardoor het milieuvriendelijker is.
- Dankzij de lage verdampingseigenschappen van deze uniek samengestelde olie wordt het olieverbruik geminimaliseerd.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,833 kg |
|---|---|
| Inhoud | 1L, 5L, 60L |
| Segment | Cars & Vans |
| Vlampunt | 197 °C |
| Stortpunt | ‘-54 °C |
| As met zwavel | 3412 cP |
| Kleur | Groen |
| Omschrijving | Passenger Car Motor Oil |
| Samenstelling | Fully synthetic |
| Performance level | Porsche C20, VW TL 52577 |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E100159_SDS.pdf |

