Op voorraad
Eurol Gear Oil EP
Transmissie olie met hoog drukopnemend vermogen.
€ 3,93 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Gear Oil EP is een product voor het smeren van tandwieloverbrengingen. Het is gemaakt met minerale olie en een goed uitgebalanceerd additievenpakket. Eurol Gear Oil EP zorgt voor een stabiele smering onder de meest uiteenlopende omstandigheden en bij zware schokbelastingen. Eurol Gear Oil EP is niet geschikt voor systemen waar ook koper in gebruikt wordt.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8833 kg |
|---|---|
| Inhoud | 100ML |
| Vlampunt | 193 °C |
| Stortpunt | ‘-33 °C |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Manual Transmission Fluid |
| Performance level | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D |
| Recommended for use | Mack GO-G |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E126207_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E126207_SDS.pdf |

