Op voorraad
Eurol Chain Derailleur Oil BIO
Biologisch afbreekbare olie voor smering van de derailleur en ketting.
€ 3,45 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Chain Derailleur Oil BIO is een biologisch afbreekbare olie voor de smering van derailleurs en kettingen van fietsen. Deze olie biedt optimale bescherming voor de ketting en laat je garandeerd soepel schakelen.
De olie wordt aangebracht op een schone en droge ketting en derailleur, waarna de olie verdeeld kan worden door enkele malen de ketting over meerdere versnellingen te laten rondgaan.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,8756 kg |
|---|---|
| Inhoud | 100ML |
| Vlampunt | 100 °C |
| Stortpunt | ‘-27 °C |
| Kleur | Geel |
| Omschrijving | Bicycle |
| pi-bladen | https://eurol.com/product_img/PI/NL_E127245_PI.pdf |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E127245_SDS.pdf |

