Op voorraad
Eurol Bediga 15W-40
Minerale motorolie voor gemengd wagenpark.
Prijsklasse: € 37,45 tot € 1.135,89 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Bediga 15W-40 is een motorolie die zorgt voor een optimale smering van oudere auto’s en lichte bedrijfswagens met benzine-, LPG- en dieselmotoren. Bediga 15W-40 kan worden toegepast in motoren die uitgerust zijn met turbo drukvulling, multikleppen techniek en motoren uitgerust met een katalysator.
Deze olie biedt uitstekende bescherming tegen slijtage van alle motoronderdelen, die bovendien uitermate goed beschermd worden tegen roest en corrosie. Speciale dispergenten houden roet en ander vuil in oplossing.
Bediga 15W-40 bevat speciale additieven die ervoor zorgen dat de olie, ook bij hoge temperaturen, niet indikt tengevolge van oxidatie. Door de stabiele viscositeits-indexverbeteraar zal de viscositeit weinig afnemen, zodat Bediga 15W-40 ook na langere tijd een stabiele smeerfilm blijft opbouwen tussen de bewegende onderdelen.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,866 kg |
|---|---|
| Inhoud | 210L, 5L, 60L |
| Segment | Agri, Cars & Vans, Trucks |
| Vlampunt | 200 °C |
| Stortpunt | ‘-36 °C |
| As met zwavel | 4734 cP |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Heavy Duty Diesel Oil |
| Samenstelling | Mineral |
| Performance level | API SG/CF-4 |
| Recommended for use | MIL-L-2104D, MIL-L-46152 |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E100125_SDS.pdf |

