Op voorraad
Eurol Multifleet 20W-50
Minerale motorolie voor het gemengde wagenpark.
Prijsklasse: € 36,01 tot € 359,81 incl. BTW
Veilig afrekenen met;
Over het product
Eurol Multifleet 20W-50 is ontwikkeld conform de laatste olieverbruik- en uitlaat-emissie eisen, en geeft bescherming tegen viscositeitstoename en slijtage. De olie heeft daarnaast een uitstekend reinigend vermogen.
Deze olie is bij uitstek geschikt voor het gemengde wagenpark, zoals benzine-, LPG- en lichte dieselmotoren, al dan niet uitgerust met turbo en/of katalysator.
Multifleet 20W-50 voldoet ruimschoots aan de verlaagde limieten ten aanzien van afzetting op de zuigerkroon, op de bovenste zuigerveergroef en de rest van de zuiger.
Extra productinformatie
| Gewicht | 0,875 kg |
|---|---|
| Inhoud | 5L, 60L |
| Segment | Agri, Cars & Vans, Trucks |
| Vlampunt | 218 °C |
| Stortpunt | ‘-39 °C |
| As met zwavel | 4305 cP |
| Kleur | Bruin |
| Omschrijving | Heavy Duty Diesel Oil |
| Samenstelling | Mineral |
| Performance level | ACEA A2, ACEA B3, ACEA E2, Allison C-4, API CF, API SJ/CG-4, Mack EO/L, MAN 271, MB 228.1, MTU type 2, Volvo VDS, VW 501.01/505.00 (97) |
| veiligheidsbladen | https://eurol.com/product_img/SDS/NL_E100041_SDS.pdf |

